Ümraniye Eşya Depolama

Ümraniye Eşya Depolama

Nakliyat sektöründe en kaliteli hizmetlerin adresi lan firmamız müşterilerimizin Ümraniye eşya depolama konusunda sıkıntı yaşadığını fark etti. Hemen harekete geçerek son derece sağlıklı koşulların hakim olduğu bir ortamda eşyaların güvenli bir şekilde muhafaza edilebileceği depo alanları oluşturduk. Bu tesisimizde ev eşyası depolama hizmetleri veriyoruz. 

Depolarımızın tümü maksimum derecede güvenlik sistemleri ile donatılmıştır. Dolayısıyla eşyalarınızın tümünü bize teslim ettiğiniz şekliyle teslim alabiliyorsunuz. Eşyalarınızı depolamak için sizden teslim aldığımız andan itibaren tüm sorumluluk firmamıza aittir. Eşyalarınızın zarar görmesi, kaybolması veya deforme olması uyguladığımız özel yöntemler sayesinde mümkün olmamaktadır. Uzun süredir verdiğimiz ev eşyası depolama hizmetlerimiz ile de şimdiye dek tüm müşterilerimizin memnuniyetini kazanmayı başardık. Sizin için de depolama hizmeti vermek ve mutlu müşterilerimize bir yenisini daha eklemek isteriz. Ümraniye'de Neler Yapıyoruz? 

Ümraniye Ev Eşyası Depolama Hizmetleri 

Ümraniye Taşıma Ve Depolama Firması 

Ümraniye Ofis Depolama Şirketi

Ümraniye Depolama Firmaları

Depolarımız bol kaldığında dahi düzenli olarak bakımdan geçirilmekte ve temizlenmektedir. Tümü ev eşyalarının en sağlıklı şekilde muhafaza edilmesi için dekore edilmiştir. Bol miktarda raf ve bölümlerden oluşan depolarımızda eşyalarınızı asla üst üste çok fazla istiflemiyoruz. Bu sayede uzun sürede depoda kalmış olsalar dahi birbirlerine zarar vermelerinin önüne geçebiliyoruz. Depolarımızın tümünde havalandırma sistemi bulunmaktadır. Havalandırma sistemi kapalı kalan eşyalarınızın üzerinde kötü koku oluşmasını önler. Her ne kadar kullanılmasalar da oksijenli bir ortamda muhafaza edildiklerinden korozyona karşı da koruma altında bulunmuş olurlar. 

Ev eşyalarının depoda bir zarar görmemeleri için ilaçlama çalışmaları da eşyalarınız depoya yerleştirilmeden önce yapılmaktadır. Her türlü haşereye karşı depolarımızı korumak adına alınması gereken tüm önlemleri önceden alıyor, eşyalarınızın sağlıklı koşullarda beklemesini sağlıyoruz. Toz ve çeşitli partiküllerden depolarımızı arındırmayı ihmal etmiyoruz. Tüm bu önlemler sizin için önem taşıyan değeri olan eşyalarınızın zarar görmeden muhafaza edilmesi için uygulanması gereken profesyonel yöntemlerdir. Firmamız tüm çalışmalarında olduğu gibi Ümraniye eşya depolama çalışmalarında da çağdaş ve profesyonel yöntemleri uygulamaktadır. 

Ümraniye Eşya Depolama Şirketleri

Eşyalarınızın bulunduğu deponun anahtarı görevlimizde ve sizde bulunmaktadır. Firmamızın görevli personelinde anahtar bulunmasının nedeni, sizden gelecek bir telefon ile harekete geçebilmemiz ve eşyalarınızı depodan alarak belirttiğiniz adrese nakledebilmemiz içindir. Talebiniz doğrultusunda depo anahtarının yalnızca sizde bulunmasını da sağlayabiliriz. İstediğiniz zaman tesislerimizi ziyaret edebilir, eşyalarınızı kontrol edebilirsiniz. Her daim depolarımızın bulunduğu tesisimizin kapıları müşterilerimize açıktır.

Kısa süreli depolama hizmetlerimizin yanı sıra bir yıldan daha uzun süreli depolama hizmetleri de vermekteyiz. Depolarımızı sadece bir günlüğüne kiralayabileceğiniz gibi birkaç yıllığına ve daha uzun süreliğine de kiralayabilirsiniz. Depolarımızda rutubet asla bulunmaz. Nem nedeniyle eşyalarınızın zarar görmesi mümkün değildir. Ayrıca tesislerimizde yangın tehlikesine karşı gerekli tüm önlemler alınmıştır. Yangın, sel ve daha pek çok afet riskine karşı depoladığımız eşyalarınızın da sigorta kapsamına alınmasını sağlıyoruz. Böylece olası bir riskin gerçekleşmesi durumunda zararınızın sigorta firmaları tarafından karşılanması mümkün olmaktadır. Depolarımız ve Ümraniye ev depolama hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizi hemen arayabilirsiniz.