İstanbul Depolama

İstanbul Depolama

Depolama hizmeti ile fazla gelen eşyalarınızı veya çeşitli nedenlerle depoya konulması gereken eşyalarınızı istediğiniz sürelerde depolayabilirsiniz. Depolama hizmeti satın alırken seçilen firmaların depolarının incelenmesi çok önemlidir. Depoların temiz ve güvenilir olması gerekmektedir. Eşyalarınıza zarar gelmemesi için özel olarak tasarlanan depolar sayesinde eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmeden istediğiniz süre aralığında depolama fırsatı sunulmaktadır. İstanbul depolama eşyalarınızı evinizden teslim alıyor ve paketleme işlemlerini de kendi yürütüyor. Firmamız tarafından verilen hizmette özel paketleme malzemeleri ve paketleme sistemleri kullanılarak eşyalarınıza depolarda zarar gelmesinin önüne geçiliyor.

İstanbul Depolama Süreci Nasıl Gerçekleştirilmektedir?

Eşyalarını hiçbir yere sığdıramayanlar ya da mecburi nedenler dolayısıyla eşyalarını depoya teslim edecek kişiler İstanbul depolama hizmetinden faydalanabilirler. Eşyalarınızı depolattırmaya karar verdikten sonra depolama firmalarıyla irtibata geçerek depolama işlemlerini başlatabilirsiniz.  Depolama ile ilgili daha sonraki süreçte firmalar tarafından adresinize gönderilen eksperler sayesinde eşyaların büyüklüğü ve ağırlığı ile kapladığı alan belirlenir. Eşyalarınız incelendikten sonra eşyalara uygun depo ayarlanır. Depolara eşyalarınız nakliye firması elemanları tarafından özenle taşınmaktadır.

Depolama Fiyatı

İstanbul depolama ile eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınmasını sağlayabilirsiniz. Firmamız depolama fiyatlarını belirlerken eşyaların büyüklüğü, kapladığı alan, ambalajlama maliyeti ve depoda bulundurulacak süreyi dikkate alarak hesaplamaktadır. Depolama hizmeti alınan hizmetlerin türüne göre değişiklikler gösterebilmektedir. Bu nedenle depolama maliyetlerinin adrese gönderilen eksper raporundan sonra ortaya çıktığı unutulmamalıdır.