Hakkımızda

Hakkımızda

Son yılların popüler uygulaması eşya depolama hizmeti sunan firmamızdan geçici olarak eşyalarınızı muhafaza etmemizi talep edebilirsiniz. Uzun yıllardır nakliyatçılık sektöründe olmanın vermiş olduğu tecrübemizle ayrıcalıklı hizmetler sunan firmamız bu alanda hatırı sayılır bilgi birikimi ve deneyime sahiptir. Firmamız Güvenli Depolama sistemlerini en üst seviyede tutarak eşyalarınızın korunaklı bir şekilde depolanmasını sağlar. Ev eşyalarınızın tarafımızca nasıl güvence altında depolandığını merak ediyorsanız lütfen müşteri hizmetlerimizden bu konu hakkında sorularınızı bizimle paylaşınız.

GÜVENLİ Depo Hizmetleri 

Bunun yanı sıra firmamız bünyesinde uzman taşıyıcı personel istihdam ederek saygıdeğer müşterilerimize bu hizmetleri ulaştırmanın mutluluğunu yaşamaktadır. Tüm hizmetlerimizde olduğu gibi depolama hizmetimizde de en uygun fiyatları ve çeşitli ödeme kolaylıklarını sağlıyoruz. Elbette değerli eşyalarınızın bulunduğu bu depolar uluslararası standartlarda inşa edilerek içerisindeki eşyaların herhangi bir zarar görmesini engelleyecek pek çok tedbir ile donatılmıştır.

Olumsuz iklim koşullarından etkilenmeyen uluslararası standartlardaki depolarımızda eşyalarınızı istediğiniz kadar bekletebilir ve bu hizmetlerimizden sınırsız biçimde yaralanabilirsiniz. Yağmur, Kar, Rüzgâr ve benzeri olumsuzlukların önüne geçildiği ayrıca kemirgen canlılara karşı özel ilave tedbirlerin alındığı kalite standardının en üst seviyesine çıkarılmış depolarımızdan büyük memnuniyet duyacağınızdan eminiz