Çekmeköy Eşya Depolama

Çekmeköy Eşya Depolama

Çelkmeköy eşya depolama hizmeti evden eve nakliyat hizmeti kadar talebin yoğun olduğu bir hizmet olmasa da beraber bu hizmeti veren firmanın gerekli ekipmana ve hizmet için kullanacağı antrepolara isahip olması gerekmektedir. Depolama hizmeti öyle bina altlarında, gelişi güzel odalarda asla yapılacak kadar ciddiyetsiz bir hizmet türü değildir. Gerçekten kurumsal statüde güvenli, profesyonel eşya depolama hizmeti veren firmanın kullanacağı alan bu iş için uygun olmalı, soğuk oda depolarının, özel konteyner, palet, forklift, vinç gibi ekipmanlarının eksiksiz olması zaruridir. 

Çekmeköy Eşya Depolama İşlemleri Güvenli DEPO

Çekmeköy eşya depolama hizmetinde eşyalarının belirlenen zaman zarfında tutanak tutularak antlaşmalar dahilinde muhafazası yapılmakta, müşterilerimiz kameralar sayesinde depolarımızı sürekli kontrol etme olanağına kavuşmaktadır. Depolama hizmetlerimizde asla tehlikeli ve yanıcı madde depolaaması yapılmamakta, bu tür talepler kabul edilmemektedir. Depolarımızda çalışan personelimiz depolama hizmeti alanında en yüksek tecrübeye sahip olmakla beraber kullandığımız tüm ekipmanlar sürekli gelişen teknolojler çerçevesinde yenilenmektedir. Güvenli Depo Çekmeköy'de

Ev Eşyası Depolama Ve Taşıma 

Güvenli Ev Eşyası Depolama Şirketi 

Çekmeköy Kiralık Ev Depolama Hizmetleri 

Çekmeköy Parça Eşya Depolama Şirketi

Eşya depolama olarak firmamız bugün Türkiyenin nakliyat hizmet sektöründe lideri olup 81 iline yaygın hizmet ağı ile evden eve nakliyat ve şehirlerarası nakliyat hizmeti veren, internette bir çok taklit firması ile karşılaşsanızda asıl ve tek yetkili ana firması olan Güvenli Depo güvencesi altında hizmet veren güçlü bir depolama firmasıdır. Eşya Depolama hizmeti müşterinin eşyalarının metreküpne gör ehesaplanarak çıkarılmakta her müşteri için özel hazırlanmış bugün birçok depolama firmasında bulamayacağınız özel paletlere tahta kutular ve dolarlara yerleştirlmek kaydı ile içinde yerleştirilir. Firmamız Ev depolama hizmeti alanında istanbul genelinde hizmet veren tüm firmaların, yakından takip ettiği kalitesini yakalamaya çalıştığı firmadır.

İstanbul ilimizde seçkin nakliyat firması hizmetlerini yıllardır güven ifade eden bir firma olarak tüm müşterilerine Türkiye ölçeğinde gerçekleştiren Güvenli depo, kuruluş ilkelerine bağlı olarak tüm nakliyatlarınızda olduğu gibi nakliyat istanbul depolama hizmetinde de farklı kurum prensibiyle hayata geçirmekte, değişen ve gelişen dünya düzenini göz önünde bulundurarak mükemmel düzeyde müşteri memnuniyetini sürekli tutmaktadır.

Eşya Depolama Nasıl Yapılır?

Ücretsiz expertiz servisimiz evinize gelerek taşımacılık analizi yapar, size uygun aracımız belirlenmiş tarih ve saatte taşıma yapılacak eve gelerek eşyalarınızı özenle paketler ve taşımacılık yapılacak kamyona sigortalı taşımacılık hizmeti ile birlikte kusursuz şekilde taşıyacaktır. Bizi seçmeniz için en önemli faktörümüz, Profesyonel Ekibimiz, Geniş Araç Filomuz, Sigortalı taşıma gerçekleştirmemiz, Taşımacılık belgelerimizin olması, daha önce taşımacılık işlemlerini yaptığımız ve bize mutlu geri bildirimlerde bulunan referans müşterilerimizdir. 

Çekmeköy Ev Eşyası Depolama Fiyatları

Depolama belirli süreli olarak ev, ofis veya fabrika eşyalarının uygun ısı ve ışık koşullarına sahip depolarda muhafaza edilmesidir. Eşyalarınız teslim alınacağı yerden en son paketleme teknolojileri kullanılarak Türkiye'belirli merkezi noktalarda bulunan depolarımıza nakledilir. Oluşabilecek her türlü kazada eşyalarınız sigortalanır. Depolama ücretleri de haftalık ,aylık, ve yıllık fiyat olarak kategorize edilir. Ayrıca kişisel eşyalarınız için de depolarımızda bulunan özel kasalarımızdan yararlanabilirsiniz. Belirtilen tarihten önceki teslim alımlarınızda sözleşmeleriniz yenilenir,kullanmadığınız sürelerin ücretleri faturanıza yansımaz 1 yıl üstü hizmetlerimizde özel indirimler mevcuttur.

Gıda ve temizlik ürünleri, sağlık teçhizatları depolamalarında ise uygun ortam şartları sağlanır. Ev eşyalarında monte ve demonte ücretsizdir. İşyeri,ofis,fabrika,banka, hastane vb eşyalarında özel indirimler mevcuttur. Eşyalarınız havası alınmış özel şişme patpatlar. Tv, plazma, cam, biblo, ayna gibi çizilebilir, kırılabilir eşyalarınız özel paket battaniyeleri ile koruma altına alınır.Bu hizmetleri sizin için en uygun fiyata sunmaktayız. Fiyat avantajlarımızdan yararlanabilmek için bizimle irtibata geçiniz.