Beykoz Eşya Depolama

Beykoz Eşya Depolama

Beykoz eşya depolama, tek başına çok geniş kapsamda incelenecek bir konu iken, nakliyat sektörünün depolama konusunda ilgilenmiş olduğu eşya depolama hizmeti, genellikle askere gidecek olan, uzun bir zaman dilimi için evinden ayrılacak olan, yurt dışına çıkmak zorunda olan kişiler tarafından tercih edilmektedir. 

Bunların yanında evlerinde eşya fazlalığından şikayet eden, aynı zamanda eşyalarını atmaya kıyamayan ve sonradan bu eşyalarını kullanacağını düşünen kişiler için de eşya depolama en uygun hizmetler arasında yer almaktadır. Firmamız tarafından yüksek güvenlik garantisi ile verilen bu hizmet sayesinde eşyalarınız her zaman erişim sağlayabileceğiniz ancak sadece sizin kişisel erişiminize açık olan depolarda muhafaza edilmektedir.

Eşya Depolamada Kullanılan Depolarımızın Özellikleri

7/24 bekçi ve güvenlik kamerası kontrolünde olan depolarımız, aynı zamanda doğal afetlerin gerçekleşmesi durumunda, eşyalarınız için sigorta güvencesini de sağlamaktadır. Düzenli olarak temizlik ve ilaçlama işlemleri gerçekleştirilen depolarımızda haşere ve kemirgenlerin bulunması söz konusu olmaz. Bunun yanında depolama işlemi sırasında, eşyalarınızın evlerinizden depolara transferi sırasında özel bir ambalajlama işlemi gerçekleştirilir.  

Beykoz ev eşyalarını depolama ve nakliye hizmeti 

Beykoz ev ve ofis eşyalarının depolanmasında uygun fiyat garantisi 

Beykoz özel korunaklı ev depolama sistemleri  

Beykoz sigortalı ev eşyası depolama hizmetleri

Beykoz Depolama Hizmetleri Sunumu Nasıl Yapılır?

Depolarımızın rutubet oluşumuna izin vermeyen havalandırma sistemlerinin yanı sıra eşyalarınızın hava koşullarından etkilenerek rutubet oluşturmasını ya da toz çekmesini engelleyen özel ambalajlarımız ile paketlenen eşyalarınız dilerseniz sizin gözetiminizde depolarımıza yerleştirilmekte ve depo anahtarı da size teslim edilmektedir. Deponuza erişim sağlayacak üçüncü kişilere vekalet verebilmeniz mümkün olmaktadır. Vekalet vermediğiniz bir kişinin bireysel eşya deponuza giriş yapabilmesi mümkün değildir.

Müşterilerinin Beykoz eşya depolama ihtiyaçlarını da karşılamaktadır. Her ne sebeple olursa olsun eşyalarınız özel güvenlikli depolarda aylarca hatta yıllarca saklanabilmektedir. Depolama fiyatları genellikle eşya miktarınıza bağlı olarak tercih ettiğiniz deponun kapasitesine ve aynı zamanda eşyaların deponuzda kalma süresinde göre ayarlanmaktadır.

Beykoz Eşya Depolama Alırken Dikkat Edin!

Bu hizmeti almayı kabul etmek için öncelikle bir sözleşme imzalamanız gerekmektedir. Bu sözleşme Beykoz eşya depolama prosedürünün yasal çerçevede yürütülmesi ve olası durumlarda müşteri ile firmamız arasındaki anlaşmazlıkların ortadan kaldırılabilmesi açısından önemlidir. Sözleşmede aynı zamanda depolama koşullarımız da yer almakta ve bu işlem sırasında alacağınız hizmetler ayrıntısı ile açıklanmış olmaktadır. Hizmet koşullarımızın bu şekilde ayrıntılı olarak açıklanması ve bunun bir sözleşme haline getirilmesi, sunmuş olduğumuz eşya depolama hizmeti ile ilgili soru işaretlerinizi de yok etmektedir. Sözleşmede depolarda ne tür eşyaları saklayamayacağınız gibi konular da yer almaktadır.

Beykoz Eşya Depolama Kurumsal Depolama Hizmeti

Beykoz ev eşyası depolama işlemi gerçekleştirilirken, firma çalışanlarımız evlerinize kadar gelerek, eşyaların depolamaya özel ambalajlar ile kaplanmasını sağlamaktadır. Bu ambalajlar hem eşyalarınızı toz ve nemden korur ve ayrıca eşyalarınızın hava almasını da sağlar. Böylece eşyalarınızda uzun vadede çürüme ve kötü koku oluşumu engellenmiş olur. Depolarımız ahşap kabin sistemi ile tasarlanmış olduğundan eşyalarınızın nemden zarar görmesi de söz konusu olmamaktadır.